Nahoru » Katalog » Množstevní slevy
Nenašli jste ZDE něco   
Doprava a dobírka   
Obchodní podmínky   
Platba na účet   
Ochrana soukromí   
Výrobci výfuků   
Rychle najít
 
rozšířené hledání
 Vítáme Vás v našem internetovém obchodě 
O Firmě   
Napište Nám   
  Oddělení  
KATALYZÁTORY->
SPORTOVNÍ VÝFUKY
PLETENCE
REZONÁTORY
OBJÍMKY A SPONY->
ALFA ROMEO->
AUDI->
BMW->
CHRYSLER CHEVROLET->
CITROEN->
DACIA
DAEWOO->
DAIHATSU->
FIAT->
FORD->
HONDA->
HYUNDAI->
ISUZU->
IVECO->
JEEP CHEROKEE->
KIA->
LADA->
LANCIA->
MAZDA->
MERCEDES->
MITSUBISHI->
NISSAN->
OPEL->
PEUGEOT->
PROTON->
RENAULT->
ROVER->
SAAB->
SEAT->
SKODA->
SUBARU->
SUZUKI->
TOYOTA->
VOLKSWAGEN->
VOLVO->
Výrobci výfuků
Převážná většina dílu výfuků je v našem internetovém obchodě nabízena od výrobců firem Asmet, Izawit a Polmo. Pokud není díl výfuku u těchto firem vyráběn jsou požity firmy BOSAL a Walker. Doba, kdy firmy z Polska vyráběli nekvalitní zboží se špatnou povrchovou úpravou jsou dávno pryč. Nyní jsou moderně vybaveny, mají západní know-how a plní normy certifikátů ISO a TÜV.

POLMO
Výfuk této značky je vyráběn z oboustranně pohliníkovaného plechnu tloušťky 1,5mm taženého za studena. Rovněž jsou speciálně upravovány spoje a sváry. Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO9001:2000, certifikátu TÜV a evropských homologací E2, E3 a E8. Mezi našimi zákazníky jsou tyto výfuky velmi oblíbené, patří mezi nejprodávanější právě z důvodu kvality, která však láká nízkou cenou. Životnost těchto výfuků je dle našich zkušeností přibližně 3-5 let v závislosti na podmínkách provozu.

ASMET
ASMET získal certifikát systému řízení jakosti vydaný v souladu s normou ISO 9002:94 a je rovněž oprávněn označovat výrobky štítkem bezpečnosti. Výfuk této společnosti je vyroben z materiálů oboustranně potaženého hliníkem. Místa vnějších svárů a spojů jsou pečlivě čištěna a jištěna antikorozními nátěry.

IZAWIT
Izawit se používá pro výrobu výfuků rovněž oboustranně pohliníkované materiály tloušťky 1,5mm. Zaujme především velmi zajímavou cenou vůči kvalitě a širokou nabídkou náhradních dílů výfuků pro většinu světových značek automobilů. Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO9001.
 
Děkujeme a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Pokračuj
  Nákupní košík více
...je prázdný
  Reklama  
  Doporučujeme  
Vše o BMW tuningu
Pension St. Florian
Create by PT